• Prístup do edupage stránky ZŠ Petrova Ves

• Vážení rodičia,

v týchto chvíľach Vám bol rozposlaný email s linkom na prístup do Vašich rodičovských účtov. Prosíme Vás, aby ste si skontrolovali emailové schránky a nastavili prihlasovacie údaje do edupage školy. V prípade komplikácií nás neváhajte kontaktovať.

Ďakujeme za spoluprácu.

• Plenárne a triedne rodičovské združenie

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na plenárne a triedne rodičovské združenie, ktoré sa bude konať v pondelok 16.9.2024 o 16:30 hod. v budove ZŠ. Účasť rodičov je dôležitá!

Plenárna schôdza sa uskutoční v triede 4. ročníka (na prízemí), po nej budú nasledovať triedne schôdzky.

Tešíme sa na Vás.

Kolektív ZŠ

• Ranné kruhy

• V našej škole nám záleží na tom, aby sa žiaci a žiačky cítili dobre.

Vytváranie bezpečného, láskavého a rozvíjajúceho prostredia pomáha deťom prekonávať bariéry a zlepšovať vzťahy v triedach. Spoločné aktivity, úspechy, povzbudenia a podpora kolektívu v ťažkých situáciách rozvíjajú nielen sociálnu a emocionálnu zručnosť, ale vytvárajú priestor na úspešnejšie nadobudnutie poznatkov. Je vedecky dokázané, že deti prijímajú nové informácie najlepšie vtedy, keď sú motivované, uvoľnené a nepociťujú stres. Preto aj my začíname deň s úsmevom na tvári a ešte pred vyučovaním sa stretávame v rannom kruhu.

Ranné kruhy sú 10-15 minútové neformálne stretnutia učiteľa so žiakmi a žiačkami v triede, ktoré obsahujú vzájomné zdieľanie pocitov, potrieb a budovanie dôvery.

• Slávnostné otvorenie školského roku 2024/2025

• Vážení rodičia, milé deti,

srdečne Vás pozývame na slávnostné otvorenie školského roku 2024/2025, ktoré sa uskutoční v pondelok 2. septembra o 8:00 hod. na školskom dvore. Po privítacom ceremoniáli pôjdu žiaci a žiačky so svojimi triednymi učiteľkami do tried, kde dostanú prvé základné informácie o organizácii vyučovania na najbližšie dni.

Školský klub detí a obedy budú v štandardnom režime fungovať od 3.9. 2024.

V pondelok pôjde školský autobus z Gbiel o 11:20. V ostatné dni bude odchod autobusu z Petrovej Vsi do Letničia o 14:15.

Tešíme sa na Vás!

Kolektív ZŠ Petrova Ves

• Rozvrh

• Pozrite si alebo vytlačte Váš aktuálny rozvrh. Rozvrh bol naposledy publikovaný: 1. 9. 2024
        • Používateľské kontá

• Je možné, že niektoré časti stránky uvidíte len po prihlásení. Ak ste Vaše heslo zabudli, prosím použite odkaz “Neviem prihlasovacie meno alebo heslo” a zadajte Váš email. Ak ste heslo zo školy ešte nedostali, prosím počkajte, kým škola systém rozbehne.

• Základná škola Petrova Ves
        • +421 34 6620103